Про нас

Про нас

КомпаніяWoodman Bow Ties – український виробник дерев’яних аксесуарів. Відданість традиціям ручної обробки деревини, формування нового стилю, відчуття довершеності та індивідуальний підхід – найголовніші заповіді компанії. Woodman Bow Ties працює за принципом централізованої мануфактури, що дає змогу оцінювати та контролювати якість виробництва на всіх його етапах.

Усі дерев’яні краватки-метелики, брошки, каблучки та інші вироби виготовляються мейкерами вручну з відновлюваних матеріалів або таких, що підлягають повторній переробці: з деревини, натуральних тканин та природних масел.

Наша мета полягає в переоцінці стереотипних поглядів на чоловічі аксесуари задля того, щоб вдихнути нове життя в класичні краватки-метелики, трансформувавши уявлення про образ сучасного чоловіка. Однією з продуктових ланок компанії є аксесуари для жінок – моделі краваток-метеликів, каблучок і брошок, а також лінія дитячих аксесуарів.

Основа кожного метелика може буде виконана з різних видів дерева, будь то дуб, бук, ясен, вільха, клен тощо. Застосування виключно ручної обробки деревини додає таким аксесуарам не лише природної краси, а й неповторності.

Кожен окремий метелик оцінюється на відповідність можливості поєднання текстури та кольору деревини з певними тканинами згідно з їхньою текстурою, кольором та малюнком. Це тривалий творчий процес, який все ж таки вартий того, оскільки він додає не лише естетичної індивідуальності кожному дерев’яному метелику, а й перетворює його на витончений шедевр. Із таким дерев’яним метеликом із цільного дерева неможливо лишитися непоміченим на будь-якому заході, у будь-який час.

Не дарма дерев’яні метелики Woodman Bow Ties стали традиційними аксесуарами на весілля та вже не перший рік слугують чудовими корпоративними подарунками для співробітників українських та зарубіжних компаній. Сподіваємося, що наші дерев’яні шедеври сподобаються і вам!

З Найкращими Побажаннями,

Команда Woodman Bow Ties