Ручна робота

Кожендерев'яний метелик виготовляється з цільної деревини майстромвручну. Ми дотримуємося цієї старої традиції, щобконтролювати якість кожного дерев’яного аксесуара на всіх етапах виробництва. Тому наша робота організована за принципом централізованої мануфактури, коли весь процес відбувається в одному місці.

Екологічно чисте виробництво

Дерево – відновлюваний матеріал, але для нас важливо, щоб наша робота не шкодила природі. Тому для виготовлення дерев’яних краваток метеликів мивикористовуємо деревину перевірених постачальників, які добувають її лише там, де це не шкодить тваринам, і засаджують вирубані ділянки новими деревами.

Безпечні матеріали

Кожен дерев'яний метелик краватка покривається 100% екологічно чистою сумішшю масел, видобутих за низькотемпературною технологією з натуральних природних компонентів. Ці масла нетоксичні і схвалені UIEС – Українським інститутом екології людини, тож за рівнем екологічної безпеки наші масла підходять навіть для дітей.Тканини, які використовуємо –натуральні: бавовна, вовна і льон.

Найкраще поєднання

Ми зіставляємо кожну окрему дерев'яну заготовку з різними видами і кольорами тканин, щоб підібрати бездоганну комбінацію конкретного дерев'яного метелика з конкретною тканиною. Це робить кожен дерев'яний аксесуар – краватку метелик – неповторним і гармонійним.

Універсальність використання

Всі наші метелики оснащені регулятором довжини резинки на шию, тому підійдуть будь-якому покупцеві. У дитячих метеликів також є спеціального розміру резинка з регулятором, так що такі метелики можна носити хлопчикам і дівчаткам від 1 року.

Оригінальний презент

Метелик з дерева стане відмінним подарунком на День народження, Новий рік, на 14 лютого чи інше свято. Дерев'яний метелик також стане у нагоді як подарунок для нареченого, свідків або аксесуар ведучого весілля та корпоративу. Можемо виготовитикраватку метелик на замовлення.

Вірність старим традиціям ручної роботи

Ми не штампуємо вироби на конвеєрі, усі нашікраватки метелики – ручної роботи. Ми не в силах виготовити тисячу метеликів на завтра, так як використовуємо тільки ручну працю, але можемо виконувати досить великі гуртові замовлення краваток метеликів дешево і за короткий термін.

Ціна = Якість

На виготовлення одного дерев'яного метелика складної форми йде до 2-3 днів роботи. Тому у вартість кожного виробу входить ціна матеріалів, виробничих витрат, оренди приміщення, реклами і час роботи майстра. Так як ми не штампуємо заготовки з дерева, а вирізаємо форми метеликів самостійно з цільної деревини, цей процес вимагає багато майстерності й часу.

Магазини краваток метеликів

Дерев’яні краватки метелики можнакупити в Києві, Запоріжжі і Дніпрі в магазинах Bobiju. Якщо ви знаходитеся уЛьвові, Харкові, Одесі, Івано-Франківську, Полтаві чи іншому містіУкраїни, можете зробитизамовлення в інтернет магазині з доставкою у відділення Нової Пошти. Якщо вам потрібен набір метеликів краваток різної форми чи дерев’яний метелик і хустинка, оберіть аксесуари, що сподобалися, на сайті і зробіть замовлення через кошик або за телефоном+380 93 806 7723.

Метелики на весілля

Зробимо на замовлення будь-які чоловічі метелики на весілля для нареченого чи його друзів. Підберемо тканину потрібного кольору і дерево з гарною текстурою. Форма краватки метелика – на вибір, але ми порадимо, яка буде найліпше поєднуватись із сорочкою чи костюмом.

Індивідуальні замовлення

Робимо метелики за ескізом, можемо використовувати вашу тканину. Зробимо на замовлення дитячі, жіночі й чоловічі метелики з дерева, врахувавши ваші побажання і недорого, підберемо потрібну форму аксесуара, текстуру деревини і колір тканини під ваш одяг навіть по фото.

Якщо Вам потрібнокупити гуртом краватки метелики, звернутися до нас із запитанням, пропозицією співпраці, цікавою ідеєю чи нестандартним замовленням, пишіть на woodmanbowties@gmail.com.

Доставка у будь-яку точку світу

Ми цінуємо ваш час і доставляємо замовлення якомога швидше кур’єром чи поштою будь-куди. Вартість доставки варіюється, детальніше – у розділі"Доставка і Оплата".